متن آهنگ | متن موزیک | تکست آهنگ

شنبه, ۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲ ق.ظ

کانال فیلم و اهنگ موزیک پدیده

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵

طالع بینی روزانه چهارشنبه 17 شهریور 95 بایگانی

فال امروز چهارشنبه 17 شهریور 95

فال 17 شهریور 95

فال روزانه چهارشنبه 17 شهریور 95

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵

فروردین:

امروز تحت تاثیر احساسات کارهایی انجام می دهید که در حالت عادی از شما بعید به نظر می رسند. اما هیچ اشکالی ندارد که احساسی که نسبت به نزدیکترین و عزیزترین افراد زندگیتان دارید را با آنها در میان بگذارید. در واقع این کار باعث تقویت روابط شما با آنها خواهد شد. اگر احساس می کنید کسی که دوست دارید به شما نیاز دارد منتظر تماس او نمانید و به حمایت از او بشتابید. مجردها ممکن است با شخص جدیدی آشنا شوند که به زودی تبدیل به عشق آنها خواهد شد. امشب می تواند شبی رؤیایی برای شما باشد، همراه با عشقتان رویاهایتان را تبدیل به واقعیت کنید. چه مجرد باشید و چه متاهل، امشب برای شما شب عشق خواهد بود.

اردیبهشت:

امروز بهرام یعنی سیاره بخت شما به بالاترین نقطه رسیده است، در حالیکه ژوپیتر مهربان هر موضوع کوچک و بی اهمیت را تبدیل به مقوله ای بزرگ و قابل بحث می‌کند. این یک جنگ برای طبیعی نگاه داشت مسائل است. شما حتی می‌توانید راحت ترین شغل‌ها را تبدیل به کاری پیچیده با مسئولیت‌های تخصصی کنید که یک تیم حرفه ای باید از پس مدیریت کردن آن بربیایند! اما شما باید رفتار وکارهایتان را متعادل و منطقی گردانید، پس باید کنترل برنامه های روزانه تان در دست خودتان باشد.

خرداد:

امروز باید تفکرات عمیق داشته باشید. به ارتباط های اجتماعی و زندگی عاطفی خود توجه بیشتری نشان دهید. آهسته تر گام بردارید. در مسیر کارهای همیشگی خود، کمی توقف و از دور به خود و وضعیت کنونی خود نگاه کنید. امروز فرصت خوبی است تا برای انقلاب درونی و عاطفی برنامه ریزی کنید. به این توجه داشته باشید شریک عاطفی شما همانند آینه رفتاری شما است. یعنی نه تنها به خوبی ایرادهایتان را نشان می دهد، بلکه همانند خودتان هم رفتار می کند. یعنی اگر خوبی کنید، خوبی خواهید دید.

تیر:

امروز انرژی های بسیار خوب و مثبتی دارید. از آن برای معاشرت با انسان های جدید و آشنایی با آنها استفاده کنید. به جای اینکه بعدازظهر را در خانه بمانید، بیرون و به میان جمع دوستان بروید. شما نمی دانید دنیا برایتان چه می خواهد. امروز مسایل خوشایندی برای شما به وجود خواهد آمد. مثلا ممکن است در میان خنده و شوخی های دوستانه با کسی آشنا شوید که همه آینده شما را تغییر دهد. از کنار قرارهای کاری به راحتی رد نشوید. این را بدانید فشار کار موجب از بین رفتن خلاقیت می شود.

مرداد:

اگرچه شور و هیجان احساسی اکنون فروکش کرده است، اما هنوز هم دچار اشتباه شدن برایتان خیلی عجیب است. فردی به شما نزدیک می‌شود و امکان دارد این فرد حقایق و تصویرهایی که جلوه‌ای از خوش‌بینی بیش از اندازه هستند را به شما تلقین کند. شما نمی‌خواهید که فردی منفی باف به نظر برسید، اما نمی‌توانید درستی اطلاعات را تشخیص دهید. به خاطر تفکرات دیگران نگران نباشید؛ با خودتان صادق باشید. اگر نسبت به چیزی احساس خوبی نداشتید آن را خریداری نکنید.

شهریور:

امروز دست بخشنده دارید و در کنار آن اخلاقتان هم به قدری خوب خواهد بود که دیگران جذب شما می شوند. امروز باید بیشتر روی اعتماد به نفس خود کار کنید و دیدگاه ها و نظرات خود را با صدای بلند بگویید. حتی در مورد خواسته های خود هم می توانید حرف بزنید. اگر با کسی در محل کار رقابت دارید، امروز فرصت خوبی برای خودنمایی است و می توانید از او پیشی بگیرید. البته جایگاه و احترام اشخاص را هرگز فراموش نکنید. اگر مساله ای موجب عصبانیت شما شد، سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید.

مهر:

در حال حاضر برای اینکه به موفقیت برسید باید کنترل احساسات و امیال درونیتان را به دست گرفته و با برخی از سختی هایی که در محیط اطرافتان هستند کنار بیایید. شاید دلایل کافی برای تلافی کردن رفتارهای دیگران و عکس العمل نشان دادن داشته باشید، اما تجربه نشان داده است که باید سنجیده عمل کنید. ممکن است یک نفر در محل کارتان اوضاع را برایتان سخت کند اما بهترین کار این است که شما خودتان را کنار بکشید. در حال حاضر پیشرفتتان با سرعتی که انتظار دارید نیست، اما برانید که این پیشروی متوقف نشده است و به زودی سرعت بیشتری نیز خواهد یافت. دست از متهم کردن اطرافیان بردارید و به زندگی با دید بهتری نگاه کنید.

آبان:

آیا احساس می کنید انرژی زیادی دارید؟ همین طور هم هست. از انرژی های امروز برای انجام کارهای جدید بهره بگیرید. در زندگی عادی خود تغییر ایجاد کنید حتی اگر این تغییرها جزئی و کوچک هستند. مثلا حتی می توانید در ظاهر و نوع لباس پوشیدن شما باشد. البته این را به یاد داشته باشید پیش از انجام هر کاری درست و دقیق به نتیجه آن فکر کنید تا مبادا پشیمان شوید.

آذر:

از این که خودتان باشید هراسی به دل راه ندهید، این شاید زیاد به مذاق دیگران خوش نیاید ولی برای خود شما بهترین حالت ممکن خواهد بود و اصلا از اهمیت شما نخواهد کاست. شما باید حقیقت را بگویید و اگر این کار را با سیاست و درست انجام دهید نتیجه مورد نظرتان را خواهید گرفت. مواظب باشید دوست های جدیدتان شما را به راه اشتباه نکشانند، با احتیاط پیشروی کنید، کاری نکنید که پشیمان شوید، دفعه پیش را که یادتان نرفته است؟ چنانچه برنامه ای برای جدی کردن رابطه خود با نامزدتان دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید، حالا که این همه صبر کرده اید سه هفته دیگر هم طاقت بیاورید.

دی:

برخی چیزها را در رابطه با گذشته باید فراموش کرد اما به یاد داشته باشید کجای کار اشتباه کرده اید تا مبادا اشتباهات گذشته خود را تکرار کنید. با درس گرفتن از اشتباهات گذشته حال و آینده خود را بسازید؛ به ویژه در زمینه تربیت بچه ها و شروع شراکت های تازه با نگاه به گذشته درس های خوبی می توانید بگیرید. اما در گذشته غرق نشوید، خودتان را هم سرزنش نکنید، فقط از آن درس بگیرید. آخرین باری که رزومه تان را به روز رسانی کرده اید چه زمانی بوده است؟ امروز وقت آن است که با انرژی تمام و دقت به جزئیات رزومه خود را بازنویسی کنید. فشار های کاری و روانی خود را بر سر عشقتان تخلیه نکنید. مطمئن باشید چیزی جز عذاب وجدان برای شما به همراه نخاهد داشت

بهمن:

گاهی اوقات دوست دارید قانون شکنی کنید. هیچ کس نمی تواند مانع شما شود. سعی کنید احساساتتان را پنهان نکنید زیرا همسرتان ناراحت می شود.

اسفند:

امروز بعد از مدتها مسائل کاری در مقایسه با مسائل شخصی و زندگی اجتماعی اولویت خود را از دست خواهند داد، اما درست وقتی که می خواهید بیخیال مسئولیت های کاریتان شوید ایده های تازه ای به ذهنتان خواهند رسید که بلافاصله باید عملی شوند و نمی شود آنها را منتظر گذاشت. ببینید همه کارهایی که باید انجام می داده اید را عملی کرده اید، مبادا کاری از قلم بیفتد. توجه به جزئیات است که می تواند شما را در مقایسه با رقیبی که به نظرتان خیلی قوی است جلو خواهد برد. ماه آینده را ماه «سنجش دوستان» قرار داده و بررسی کنید کدام دوستانتان را می توانید دوست واقعی بنامید و سعی نید بیشتر با آنها رفت و آمد کنید. اگر رابطه عشقی جدیدی را آغاز کرده اید زیاد تند پیش نروید.


فال روزانه سه شنبه 16 شهریور 95 فال روز تولد امروز 16 ...

namakstan.ir › فال روزانه
فال روزانه تولد,فال روزانه,فال روز,فال گرفتن آنلاین,فال روزانه روز تولد,فال روزانه اصل,فال روزانه جدید,فال روزانه جالب,گرفتن فال روز جدیدترین فال طالع بینی.

فال امروز شما یکشنبه 14 شهریور 95،فال روزانه بر اساس ...

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html
فال,فال تاروت,فال چینی,فال ازدواج,فال عشق,فال عطسه,فال رنگها فال,فال امروز,فال روزانه,فال روز,فال حافظ روزانه,فال حافظ آنلاین,فال 1395 فال حافظ,fal hafez فال امروز ...
شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 1/26/16

فال روزانه چهارشنبه 17 شهریور 95 | فال و طالع بینی | فال ...

faradl.com/2016/09/06/فال-روزانه-چهارشنبه-17-شهریور-95/
۴ ساعت پیش - فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵. فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵. فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵,فال فردا ۱۷ شهریور ۹۵ ,فال ۱۷ ...

طالع بینی روزانه چهارشنبه 17 شهریور 95 بایگانی - فرا دانلود ...

faradl.com/tag/طالع-بینی-روزانه-چهارشنبه-17-شهریور-95/
۲ ساعت پیش - فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵. فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵. فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵,فال فردا ۱۷ شهریور ۹۵ ,فال ۱۷ ...

فال روزانه 16 شهریور 1395 طالع بینی امروز سه شنبه 16 ...

mepatogh.ir › سرگرمی › فال
رتبه: ۴٫۶ - ‏۴۱۴ رأی
فال روزانه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ طالع بینی امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۹۵. فال روزانه , فال ... فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید.

فال روزانه | فال امروز | فال روز تولد - نمناک

namnak.com/t101-فال-روزانه
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز دوشنبه 15 شهریور 1395 فال روزانه ... مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 10 شهریور ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را ...

فال روزانه - بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/
فال روز متولدین فروردین: مواظب باشید خوشبینی دوباره کشف شده تان شما را به ... فال روز متولدین شهریور: شما به اندازه کافی کار کرده‌اید، حالا وقت خوشی و تفریح ..... طالع‌بینی مرداد ماه ۹۵ ... محمدرضا خاتمی: چهارشنبه در شعبه ۲۶ دادگاه حضور پیدا می‌کنم ...

فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 95 - پورتال خبری و سرگرمی ...

www.kolbenews.ir/post/1134/فال-روز-یکشنبه-17-مرداد-1395.html
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 1395, فال فردا 17 مرداد 95 ,فال 17 مرداد 95,فال روزانه 17 مرداد 95,فال روزانه 95/5/17 ... فال روز چهارشنبه 10 شهریور 1395.

فال امروز ۱۷ شهریور ۹۵,فال فردا ۱۷ شهریور ۹۵,طالع بینی ۱۷ ...

www.sandughche.ir/فال-روزانه-چهارشنبه--شهریور-.html
فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵. فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵. فال امروز ۱۷ شهریور ۹۵,فال فردا ۱۷ شهریور ۹۵,طالع بینی ۱۷ شهریور ۹۵,طالع بینی ...

فال روزانه چهارشنبه 27 مرداد 95 :: خواب و بیدار

khabobidar.blog.ir/1395/05/26/فال-روزانه-چهارشنبه-27-مرداد-95
۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روزانه چهارشنبه 27 مرداد 95,فال روز چهارشنبه 27 مرداد 95,فال امروز چهارشنبه 27 مرداد 95,فال 27 مرداد 95,فال روزانه 95/05/27, طالع روز چهارشنبه 27 ...

مرجع سرگرمی و فال و طالع بینی: میهن فال

www.mihanfal.com/
فال روزانه متولدین فروردین با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما وجود دارد، ... فال روزانه یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹5 ... اس ام اس جدید و زیبا مرداد ۹۵ (سری دوم).

فـال روزانـه - Daily Omen - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/20915/فـال-روزانـه-daily-omen
رتبه: ۹۶% - ‏۳۶٬۷۷۴٬۸۸۱ نقد
۲۶ نظر. فال روزانه اختصاصی برترین ها ... فال روزانه سه شنبه 16 شهریور 1395 ... دوست عزیزی که 16 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! ..... ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳. چی ؟

فال متولد روز 1363/8/6 برای امروز دوشنبه 15 شهریور 1395 - ...

www.jasjoo.com/entertainment/birth-horoscope/1363/8/6
در این بخش از جس جو شما میتوانید فال روز تولد خود را با توجه به روز و ماه و سال تولد خود بیابید و مطالعه کنید.فال متولد روز 1363/8/6 برای امروز دوشنبه 15 شهریور ...

فال امروز یکشنبه 14 شهریور 1395 - خبر جدید 95

jaadid.ir › دانلود فال
۳ روز پیش - فال امروز شما چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵،فال روزانه بر اساس … .... khabaredagh.ir/fa/news/676078/فالروزانه–یکشنبه-۱۷-مرداد-۱۳۹۵. فال روزانه ...

فال روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۹۵ - بهترین های روز ایران

www.bestofday.ir/reader/text/201609060729189361
۳ ساعت پیش - فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ پورتال صندوقچه.

فال روزانه ماه تولد 4 شهریور 95 - ایندکس وار

indexwar.ir/فال-روزانه-ماه-تولد-4-شهریور-95/
۴ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال امروز شما چهارشنبه ۳ شهریور ۹۵،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد … .... شهریور , ماه تولد / فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد …. ۴ مرداد ۹۵ فال روز تولد …

فال روز پنج‌شنبه 11 شهریور 1395 - ایندکس وار

indexwar.ir/فال-روز-پنج‌شنبه-11-شهریور-1395/
۵ روز پیش - فال روزانه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ طالع بینی امروز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ … .... روز : ۱, ۲, ۳, ۴, ۵, ۶, ۷, ۸, ۹, ۱۰, ۱۱, ۱۲, ۱۳, ۱۴, ۱۵, ۱۶, ۱۷, ۱۸, ۱۹, ۲۰, ۲۱, …

اخبار فارسی::فال چهار شنبه ۱۷ شهریور ۹۵::افه

اخبارفارسی.com/news/42298516/فال_چهار_شنبه_۱۷_شهریور_۹۵
۱۱ ساعت پیش - فال امروز چهار شنبه ۱۷ شهریور ۹۵ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین ... شما به یک روز مرخصی واقعی نیاز دارید که در آن هم بتوانید اعصاب خود را ...

فال شهریور 95 - بانوان ایرانی

banovanirani.ir/tag/فال-شهریور-95/
فال امروز چهار شنبه ۱۷ شهریور ۹۵ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین فروردین:برنامه شما برای آینده‌تان ممکن است این باشد که در یک فرصت خوب بال‌هایتان را باز کنید ...

فال و طالع بینی روز چهارشنبه 10 شهریور 95 | دانلود آهنگ | ...

pasokhname-khordad95.ir/2016/08/.../فال-و-طالع-بینی-روز-چهارشنبه-10-شهریور-9...
۸ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال و طالع بینی روز چهارشنبه 10 شهریور 95 فال روزانه دهم شهریور 1395 طالع بینی روز چهارشنبه 10 شهریور 95 فال 10/6/95 طالع فردا ده شهریور ماه ...

فال روزانه یکشنبه 17 مرداد 95 - اترین موزیک

atrinmusic.ir/2016/08/فال-روزانه-یکشنبه-17-مرداد-95/
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روز ۹۵/۵/۱۷,فال ۹۵/۵/۱۷,فال روزانه , طالع بینی,فال روزانه ماه تولد, فال روزانه برای متولدین ماه ها,فال روزانه یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵,فال فردا ۱۷ مرداد ۹۵ ...

فال روز چهارشنبه 10 شهریور 1395 | دمادم

damadam.ir › اخبار › نمناک › گوناگون
۷ روز پیش - برای آگاه شدن از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز چهارشنبه 10 شهریور ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.

فال روزانه چهارشنبه 10 شهریور 95 - نمناک

namnak.nasrblog.com/فال-روز-چهارشنبه-10-شهریور-1395.html
صفحه شما با دستگاه همراه سازگار نیست.
۷ روز پیش - فال روز چهارشنبه 10 شهریور 1395. Author نوشته شده توسط محسن Comments 0 دیدگاه. فال روزانه چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵. فال امروز چهارشنبه ۱۰ ...

مرجع فال ایران

www.omen-good.ir/
فال روز 15شهریور 95,فال روزانه 15 شهریور 95,فال امروز 15 شهریور 95 · فال روز 14 شهریور 95,فال روزانه 14 شهریور 95,فال امروز 14 شهریور 95 · فال هفته سوم شهریور 95 ...

فال روزانه چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ :: فست موزیک | دانلود فیلم و ...

fast-music.ir/post/فال-روزانه-چهارشنبه-10-شهریور-95
فال روزانه چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ فال امروز چهارشنبه ۱۰ شهریور ۹۵ فال ۱۰ شهریور ۹۵ فال 10/6/95 فال روزانه ... ۰۹ شهریور ۹۵ ، ۱۰:۱۸ ... فال روزانه چهارشنبه 10 شهریور 95 ...

.:TSETMC:. :: پیغام های ناظر بازار - شرکت مدیریت فناوری ...

www.tsetmc.com/Loader.aspx?ParTree=111C18
4$$بدین وسیله به اطلاع کارگزاران بورس انرژی ایران می رساند که نمادهای بار پیک روزانه، بار پایه روزانه، میان باری روزانه و کم باری روزانه 95/06/17 در پایان جلسه ...

فال روزانه یکشنبه 7 شهریور 1395 | بلاگ ریدر - x

newlovemusic.blogread.xyz/.../فال%20روزانه%20یکشنبه%207%20شهریور%20139...
۷ شهریور ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روزانه 14 شهریور 95,فال روزانه 15 شهریور 95,فال روزانه 16 شهریور 95,فال روزانه 17 شهریور 95, فال روزانه 18 شهریور 95,فال روزانه 19 شهریور 95 ...

فال روز جمعه 29 مرداد 1395 - دانلود رایگان با لینک مستقیم

www.bia2download.xyz/فال-روز-جمعه-29-مرداد-1395.html
۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روز جمعه ۲۹ مرداد ۹۵ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ – بلاگ … .... فال امروز ۲۸ مرداد – ۱۸ aug از صبح تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!… فروردین: اگر شما ...

فال روز چهارشنبه ۲۷ مرداد ۹۵ - مجله تو زیبایی

tozibae.ir/2016/08/فال-روز-چهارشنبه-27-مرداد-95/
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال روز ۲۷ مرداد – ۱۷ آگوست برای امروز شما. فال روزانه ۲۷ مرداد متولدین فروردین ماه هیچ کس بهتر از شما نمی داند که چه قدر شروع یک پروژه می تواند از ...

فال روزانه 14 شهریور 1395 طالع بینی امروز یکشنبه 14 ...

funland95.rozblog.com/.../فال-روزانه-14-شهریور-1395-طالع-بینی-امروز-یکشنبه-1...
۳ روز پیش - ۱۴ ساعت پیش – فال ۱۴ شهریور ۹۵ فال و طالع بینی روز یکشنبه چهاردهم ۱۴ ... فال امروز شما چهارشنبه 10 شهریور 95،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد فال ...

ارسال دیدگاه جدید

 • کالاحراج کالاحراجمی‌گه:
  لایک

 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی

  به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

  محل قرار گیری محتوای مورد نظر شما

  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید