متن آهنگ | متن موزیک | تکست آهنگ

پنجشنبه, ۱ تیر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳ ب.ظ

کانال فیلم و اهنگ موزیک پدیده

فال 11 مهر 95,

فال امروز یکشنبه 11 مهر 95,

فال روز یکشنبه 11 مهر 95,

فال روزانه 11 مهر 95,

فال روزانه یکشنبه 11 مهر 95 | فال و طالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج

فال و طالع بینی روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵

فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵

فال روزانه یکشنبه 11 مهر 95

فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵

فروردین:

شاید شما دلتان می خواسته که آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشید، اما شما باید صبر داشته باشید وگرنه یک روز خوب را به طور کامل خراب خواهید کرد. به جای صحبت کردن در مورد اتفاقات بدی که افتاده است، عصبانیت خود را به عملکردی صحیح تبدیل کنید. به کارهایی که می توانید برای بهتر کردن زندگی تان انجام دهید فقط فکر نکنید، بلکه این کارها را همین الان انجام دهید. اگر شما از نارضایتی خودتان نکته مثبتی را بیاموزید، قادر خواهید بود که در روزهای بعدی بیشتر لذت ببرید.

اردیبهشت:

شما فردی هستید که به تازگی تصمیمات تان را در دقیقه نود می گیرید. اگر قرار باشد در رابطه  با موضوعی تصمیم بگیرید، این تصمیم را نمی گیرید تا آن که از طرف دیگران بر شما اجباری واقع شود. بهتر است به این کار خود پایان دهید زیرا مواقعی پیش می آید که ضررهای بسیاری متحمل شوید و یا این که سود و منفعتی را که باید به دست بیاورید به خاطر تعلل از دست می دهید. بخصوص اگر شخصی را دوست دارید و  تصمیم دارید با او ازدواج کنید توصیه می کنیم که این موضوع را به تعویق نیندازید زیرا ممکن است شخصی که او را دوست دارید ازدواج کند.

خرداد:

شما امروز هر چیزی را که انتخاب کنید باز چیز دیگری می خواهید!! اگر تصمیم بگیرید که یک روز کامل را در خانه و با خانواده تان بگذرانید، بعد می گویید:”ای کاش بیرون از خانه می رفتم و با فعالیتهای اجتماعی مشغول می شدم”! اما اگر با رضایت دعوتی را بپذیرید، بعد می گویید که ای کاش در لحظه آخر قبول نکرده بودم! اگر شما بتوانید یک بار تضادهای احساسی درونی خود را قبول کنید، آن وقت مهم نیست که چه کار می کنید یا به کجا می روید. خوشبختانه الان شما می توانید در هر مکانی رضایت کامل را بیابید.

تیر:

امروز قبل از بررسی کردن فرضیه های خود زود و با عجله تصمیم گیری نکنید. شما درگیر خیالات خود هستید، اما اگر زمان بیشتری را به صحبت کردن با دیگران اختصاص دهید، می توانید ایده های خود را با وارد شدن به بحثهای شگفتی که از نظر تنوع موضوع بسیار گیرا می باشند، ارتقا بدهید. به یاد داشته باشید که ممکن است اطلاعات مهم با صدای خیلی بلند بیان نشوند.

مرداد:

شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. کاملاً واضح است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

شهریور:

شما حتی اگر دوست نداشته باشید از افراد دیگری که بهتان وابسته اند حمایت کنید، ولی امروز مجبورید نقش سرپرست و محافظ آنها را بازی کنید. شما این تونایی را دارید که بفهمید چه کار را چه وقت باید انجام داد و همین موضوع به زودی اطرافیانتان را طرفدارتان خواهد کرد. مادامی که با درستی و صداقت کار می کنید از ادامه دادن هراس نداشته باشید. همچنین اگر به حس ششم خود اطمینان کنید اشتباه نخواهید کرد.

مهر:

امروز ظاهرا شما در حالیکه کارهایتان را انجام می دهید می توانید سرگرمی هم داشته باشید، اما مشکلاتی پدیدار می شوند که مجبور می شوید تلاشتان را دوچندان کنید. الان حتی حس می کنید که یک نفر علیه شما توطئه چینی می کند، اما قبل از اینکه برای دفاع کردن از ترس هایتان دلیل و شاهد بیاورید، در مورد قضاوت های زودهنگام خود بااحتیاط عمل کنید. با همه این احوال کار عاقلانه ترین کار این است که به جای ثابت کردن و نشان دادن کارهایی که نمی توانید انجام دهید، برای به وقوع پیوستن اهدافتان تلاش کنید.

آبان:

امروز شاید عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمی شود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه تر از ایده های آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید!! اما باور کردن اینکه می توانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها وقتی خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند- و نه زودتر از آن!- نظرشان را عوض خواهند کرد.

آذر:

شما ممکن است امروز مسئولیت کارهای زیادی را به عهده بگیرید چون که به نظرتان می رسد آنها ساده تر از همیشه هستند. اما مشکل اینجاست که مایل نیستید که پروژه ای را ادامه دهید تا زمانیکه بدانید  واقعا آن  کار درست است، وگرنه ممکن است همه راهی که رفته بودید را بازگردید. اگر چه ممکن است دیگران به این تفاوت ها توجهی نکنند، اما مهم این است که شما کار خود را با کیفیت خوبی انجام دهید. به جای اینکه بعضی وظایف خود را کنار گذاشته و انجام ندهید، آن را به روز دیگری موکول کنید.

دی:

امروز باید به دقت مواظب حرفی که می زنید باشید به خاطر اینکه شما به سرعت صحبت می کنید و ممکن است کلمات متفاوت با آنچه که در ذهن تان  می شنوید از ذهن تان بیرون بیاید. وقتی در مورد حرفهای شما برداشت نادرستی می شود بسایر برای تان سخت خواهد بود که بخواهید شفاف سازی کنید و این کار هم زمان و هم انرژی شما را هدر می دهد، پس بهترین راه این است که آرام بگیرید و با آرامش صحبت کنید تا در همان بار اول منظورتان را بدرستی به دیگران برسانید.

بهمن:

شاید شما بتوانید در ذهنتان راه هایی را مجسم کنید که بدان وسیله می توانید احساس خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید، اما نمی توانید به راحتی از این روش ها پیروی کنید. با وجود اینکه شما می خواهید تاثیری مثبت داشته باشید، ولی بیش از اندازه پرخاشجو شده اید. تلاشی آگاهانه برای ملایم کردن صحبت هایتان به شما کمک می کند تا بتوانید اهداف واقعی خود را به دیگران بگویید.

اسفند:

مثل اینکه جشن و مهمانی تمام شده است!! اما در آخرین روزی که خورشید در نشانه شما حضور دارد می توانید موج شدیدی از انرژی را در خود احساس کنید. شما وقتی می بینید که چگونه به موضوعی که ابتدا زیاد برایتان مهم نبوده علاقه مند شده اید خودتان هم شگفت زده خواهید شد! اما همان طوری که رویاها و خیالات رشد پیدا کرده و بزرگ می شوند، گرفتاری ها نیز شروع می شوند. حالا شما باید به طور کامل با لزوم و اهمیت فکر کردن دوباره به کل زندگی خود مواجه شوید. برایتان خوب است که روی رویاهای خود دوباره سرمایه گذاری کرده و بهترین کارهایی که در توانتان است را انجام دهید تا آنها را زنده کنید.
فال 11 مهر 95 روز یکشنبه - بلاگ زوناشاپ

blog.zonashop.ir/post/1001/فال-11-مهر-95-روز-یکشنبه.html
۳ ساعت پیش - فال روزانه یکشنبه 11 مهر 1395 , فال فردا 11 مهر 95 , فال 11مهر 95 , فال روزانه 11مهر 95 , فال روزانه 95/7/11 , فال 11 مهر 1395 , طالع بینی روزانه ...

فال روز یکشنبه 11 مهر 1395 - دانلود رایگان با لینک مستقیم

www.bia2download.xyz/فال-روز-یکشنبه-11-مهر-1395.html
فال روزانه شنبه ۱۰ مهر ۹۵ فال روز تولد امروز ده مهر ۱۳۹۵ – … namakstan.ir › فال روزانه فال روزانه شنبه ۱۰ مهر ۹۵ فال روز تولد امروز ده مهر ۱۳۹۵ نمکستان » برای مشاهده ی فال ...

فال روز یکشنبه 11 مهر 95 - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/فال-روز-یکشنبه-11-مهر-95.html
۶ ساعت پیش - فال روزانه یکشنبه 11 مهر 95 , فال روز یکشنبه 11 مهر 95 , فال یکشنبه 11 مهر 95 , فال یکشنبه 95/7/11 , فال یکشنبه 11/7/95 , فال یکشنبه 11 مهر ...

فال 11 مهر 95/فال یکشنبه یازده مهر1395/طالع بینی 11 مهر/فال ...

www.sandughche.ir/فال-روزانه-11-مهر-95-و-فال-روز-تولد-یکشنبه-یازدهم-مهر-1395....
۲۶ دقیقه پیش - فال روزانه طالع بینی روز 11 یازده مهر سال 95 در روز یکشنبه یازدهمین روز از ماه مهر ماه 1395, فال حافط فال ازدواج فال برای روزهای مهر امروز 11 مهر و فردا ...
فال روزانه جمعه 9 مهر 95 فال روز تولد امروز نه مهر 1395 نمکستان » برای مشاهده ی فال روزانه روز تولد خود ، در ادامه این مطلب با ما همراه ... نمکستان » برای مشاهده ی فال روزانه روز تولد خود ، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید .... فاطی طلا; یکشنبه , 14 شهریور.

فال یکشنبه 11 مهر 1395 :: مجیکال | پورتال تفریحی ...

magical.blog.ir/post/فال-یکشنبه-11-مهر-1395
۰۹ مهر ۹۵ ، ۲۰:۰۰. فال ... را انجام دهد (حرف و عملش یکی نباشد)، که این موضوع می‌تواند روز شما را قدری آشفته کند. .... برچسب ها فال 11 مهر 95 فال روز یکشنبه 11 مهر 1395.
۵ ساعت پیش - فال روزانه شنبه 10 مهر 95,فال روز 10 مهر 95,فال شنبه 10 مهر 1395,فال روزانه 10 مهر ... دانلود قسمت ۳ سوم برنامه آوانو جمعه ۹ مهر ۹۵ با لینک مستقیم.

فال یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ - بانوان ایرانی

banovanirani.ir/فال-یکشنبه-۱۱-مهر-۹۵/
۳ روز پیش - فال امروز یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ در سایت بانوان ایرانی : ... شانس شما تا چند روز آینده رو به افزایش است، پس برای زیاد کردن انرژی های مثبت نیازی نیست ...
فال,فال تاروت,فال چینی,فال ازدواج,فال عشق,فال عطسه,فال رنگها فال,فال امروز,فال روزانه,فال روز,فال حافظ روزانه,فال حافظ ... فال روزانه - فال امروز شما شنبه 10 مهر 1395.
شما از این صفحه 2 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 1/26/16
رتبه: ۴٫۵ - ‏۴۶۳ رأی
فال روزانه 10 مهر 1395 طالع بینی امروز شنبه 10 مهر 95 فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• ... فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید. فال روزانه .... فاطمه - تهران; دوشنبه , 11 مرداد .... بیوگرافی و عکس های خانواده جمشید هاشم پور سال ۹۵ و ۲۰۱۶ 6 مهر 1395.

فال 11 مهر 95 - تک شاخ - رز بلاگ - متفاوت ترین سرویس ...

takshakh98.rozblog.com/post/1545/فال-11-مهر-95.html
۶ ساعت پیش - 2 ا کتبر 2016 ... فال روز یکشنبه 11 مهر 1395 - دانلود رایگان با لینک مستقیم www.bia2download. 3 . فال روز یکشنبه 11 مهر 95 - دهکده آفتاب

فال روزانه - بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/
ماه تولد. فال روزانه - شنبه 10 مهر 1395. بز. فال روزمتولدین فروردین: حالا که ماه وارد هشتمین خانه شما یعنی خانه صمیمیت شده است، احساساتتان نیز شدیدتر شده است.

آیا یکشنبه 11 مهر 95 شب اول محرم 95 است ؟- نیومیهن

newmihan.ir/post/560/آیا-یکشنبه-11-مهر-95-شب-اول-محرم-95-است-.html
۱ روز پیش - آیا یکشنبه 11 مهر 95 شب اول محرم 95 است ؟ , شب اول محرم 95 چه روزی است؟ , آیا شنبه شب اول ... اولین روز محرم 95 (1438) مصادف با دوشنبه 12 مهر 1395 می باشد. .... فال امروز شما جمعه 9 شهریور 95،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد - آکاایران.
رتبه: ۴٫۱ - ‏۷۵ نقد
برای آگاهی از وقایع پیش روی خود در روز شنبه 10 مهر ماه 1395 فال روزانه سایت نمناک ... برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز یکشنبه 4 مهر ماه 1395 فال روزانه ...

فال روزانه چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ - نمناک

namnak.nasrblog.com/فال-امروز-چهارشنبه-7-مهر-95.html
۳ روز پیش - طالع بینی روزانه چهارشنبه ۷ مهر ۹۵,فال روزانه ۷ مهر ۹۵,فال امروز چهارشنبه ۷ مهر ۹۵ ,فال روزانه .... فال و طالع بینی روزانه دوشنبه 5 مهر 1395 – ویکی‌بلاگ.

فال روزانه دوشنبه ۵ مهر ۹۵ - نمناک

namnak.nasrblog.com/فال-امروز-دوشنبه-5-مهر-95.html
۶ روز پیش - فال روزانه دوشنبه 5 مهر 95 | فال وطالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج ... طالع بینی روزانه دوشنبه ۵ مهر ۹۵,فال روزانه ۵ مهر ۹۵,فال امروز دوشنبه ۵ مهر ۹۵ ,فال ...
فال هفته (از دوشنبه، 5 مهر تا یکشنبه، 11 مهر 1395). فروردین. این هفته سیاره مریخ آتشین در بالاترین حد خود در طالع متولدین فروردین ظاهر خواهد شد. آخرین بار این ...

فال روزانه یکشنبه 4 مهر 95 - ایندکس وار

indexwar.ir/فال-روزانه-یکشنبه-4-مهر-95/
۶ روز پیش - فال امروز شما یکشنبه ۱۴ شهریور ۹۵،فال روزانه بر اساس … ... فال روزانه ۱ مهر ۱۳۹۵ طالع بینی امروز پنجشنبه ۱ مهر ۹۵ – … .... ۱۱ ساعت پیش – Oct 4, 2015 – فال و طالع بینی روزانه ماه تولد| فال ۱۲ مهر ۱۳۹۴ | فال روز یکشنبه ۱۲ مهر ۹۴ ...

فـال روزانـه - Daily Omen - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/20915/فـال-روزانـه-daily-omen
فال روزانه جمعه 9 مهر 1395. چند کلمه ... دوست عزیزی که 9 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! ..... من ۱۱. رضوان. درباره فـال روزانـه - Daily Omen. Iran, Islamic Republic of.

فال روزانه یکشنبه 4 مهر 95 - پورتال خبری و سرگرمی تفریحی

www.kolbenews.ir/post/1844/فال-روز-یکشنبه-4-مهر-1395.html
فال روزانه یکشنبه 4 مهر 1395, فال فردا 4 مهر 95 ,فال 4 مهر 95,فال روزانه 4 مهر 95,فال روزانه 95/7/4,فال 4 مهر 1395,طالع بینی روزانه یکشنبه 4 مهر 95,فال روزانه
این نوشته توسط بهزاد در آدرس فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ توسط وبلاگ فرا دانلود | دانلود فیلم و آهنگ جدید منتشر گردید. فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ ...

فال امروز شما یکشنبه 11 مهر 95 - سرگرمی|تفریحی|دانلود ...

funito.ir/tag/فال-امروز-شما-یکشنبه-11-مهر-95
این نوشته توسط بهزاد در آدرس فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ توسط وبلاگ فرا دانلود | دانلود فیلم و آهنگ جدید منتشر گردید. فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ ...
این نوشته توسط بهزاد در آدرس فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ توسط وبلاگ فرا دانلود | دانلود فیلم و آهنگ جدید منتشر گردید. فال روزانه یکشنبه ۱۱ مهر ۹۵ ...


ارسال دیدگاه جدید


هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

محل قرار گیری محتوای مورد نظر شما

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید