متن آهنگ | متن موزیک | تکست آهنگ

چهارشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۲۶ ق.ظ

کانال فیلم و اهنگ موزیک پدیده

ماجرای پرونده فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق برای احسان حدادی

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی

اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟

گفتگو با وکیل شاکی پرونده احسان حدادی

ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق


ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

احسان حدادی ورزشکار دو میدانی و پرتاب دیسک که در المپیک ۲۰۱۲ لندن مدال نقره بدست آورد بعد از ناکامی و حذف از المپیک ریو در حالی که همه منتظر او بودن هنوز به ایران برنگشته است.

گفتگو با وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی:

صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می گوید، اگر احسان به ایران نیاید، وثیقه اش را به اجرا می گذاریم.

صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می گوید، اگر احسان به ایران نیاید، وثیقه اش را به اجرا می گذاریم.

«یک هفته دیگر هم گذشت ولی باز هم از احسان حدادی خبری نیست. بعضی، از اجرای قطعی حکم او خبر می دهند و بعضی هم مصر هستند که حدادی برای فرار از اجرای حکم دیگر به ایران برنمی گردد. با توجه به حد ۱۰۰ شلاقی که برای او در نظر گرفته شده، این احتمال دوم کم کم به واقعیت نزدیک تر می شود.

حدادی قبل از این که در بازی های المپیک شرکت کند، درگیر یک پرونده فساد اخلاقی شد. هر چند سعی مسوولان ورزش و خانواده او این بود که این موضوع رسانه ای نشود اما حضور او در دادگاه از چشم نمایندگان رسانه ها دور نماند. همان قبل المپیک حکم صادر شد و قرار این بود که حدادی به یکی از شهرهای دورافتاده تبعید شود اما نزدیک بودن المپیک و این که حدادی شانس مدال است، کمیته ملی المپیک را مجاب کرد تا پادرمیانی کند و اجرای حکم به بعد از المپیک موکول شود. اما حدادی در همان دور اول مسابقات پرتاب دیسک حذف شد و تنها بحثی که بعد از این شکست شد، بهانه ای بود که آورده بود:زانویش مصدوم بوده، یک روز در میان ۶۵ آمپول تزریق می کرده و به خاطر همین نتوانسته پرتاب خوبی داشته باشد. چند روزی هم درگیری ها این بود که می شود به یک نفر این همه آمپول تزریق کرد یا نه که البته نظر پزشکی نه بود. شاکی حدادی منتظر بود که او با ورزشکارانی که مسابقات شان در همان هفته اول به پایان رسیده بود، به ایران برگردد اما هنوز خبری از او نشده و به نظر می رسد شاکی او هم از بازگشت حدادی ناامید شده است.

صمد خرمشاهی، وکیل شاکی پرونده احسان حدادی می گوید، اگر او روزهای آینده به ایران نیاید، وثیقه سنگینی که دارد، ضبط می شود.

متن این پرسش و پاسخ در زیر می آید:

– بازگشت احسان حدادی به ایران و اجرای حکمش با مشکل روبه رو شده، شما اقدامی کرده اید؟
این که او به ایران برمی گردد یا نه، من نمی دانم. این بستگی به تصمیم شخصی خودش دارد. از ابتدا که این موضوع پیش آمد ما دوست نداشتیم علنی شود. به هر حال این شخص قهرمان ملی است و مدال گرفته. شخصیت شناخته شده ای است و با وجود مسائلی که پیش آمده بود، نمی خواستیم اتفاقاتی بیفتد که شخصیتش خدشه دار شود اما متاسفانه با راهنمایی های غلطی که شد، ایشان مسائلی را عنوان کردند که با واقعیت یکی نبود. ما سفارش ها و توصیه هایی هم داشتیم که موضوع به نحو مطلوب حل و فصل شود ولی متاسفانه باز هم راهنمایی های غلط این اجازه را نداد و در نهایت ایشان محکوم شد.

– بعضی ها نظرشان این بود که تبعید در مقابل جرمی که اتفاق افتاده، حکم خیلی سنگینی نیست.
نه اصلا این طور نیست. مجازات در ارتباط با افراد مختلف می تواند با برخوردهای مختلفی همراه باشد. برای یک فرد بزهکار یا بی نام و نشان تبعید می تواند حکم سبکی باشد و فرد بتواند ۱۰ سال هم راحت در تبعید زندگی کند اما برای شخصی که نیاز دارد در محل اصلی زندگی اش باشد و فعالیت کند، یک روز تبعید هم سخت است. مراجعه روزانه به نیروی انتظامی و معرفی، برای کسی که مشغله و اسم و رسم مهمی دارد، سخت است.

– می گویند جرم اصلی را دوست احسان مرتکب شده. متهم ردیف اول اوست و محکومیتش سنگین تر است.
نه. متهم ردیف اول احسان است و در شکایت اولیه هم شخص مورد نظر، او بوده. در دادنامه به عنوان متهم ردیف اول از او نام برده شد. البته محکومیت احسان و دوستش یکسان است.

– محکومیت فقط تبعید است؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
نه ۱۰۰ ضربه شلاق هم هست و مجازات حدی است.ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

– این ضربات شلاق قابل تبدیل به پول هست؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
نه نیست. ضربات باید زده شود. البته خود تبعید هم حکم سبکی نیست. احسان با ضمانت آزاد شده و دستور موقت گرفته اند که حکم اجرا نشود. به نظر من او از نظر روحی به هم ریخته بود و به همین دلیل نتوانست در بازی های المپیک هم افتخارات گذشته را تکرار کند.ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

– نگران اجرای حکم شلاق نیستید؟ همان طور که گفتید احسان چهره ملی است و خدشه دار شدن این چهره شاید به نفع شما و موکل تان نباشد. راه دیگری برای مجازات نبود؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
بحث این است که احساسات موکل من هم جریحه دار شده. کسانی که تجربه این اتفاق را داشته اند، می دانند که موکل من چه شرایطی را پشت سر گذاشته و چه وضعیت ناگواری داشته. در این جرائم حداکثر مجازات اعدام است. اگر مسائلی ثابت می شد، بعید نبود این پرونده هم حکم اعدام بگیرد. در این جرائم قانون گذار برای کسی تبعیض قائل نمی شود. شاید مجری قانون با توجه به شرایطی که جرم اتفاق افتاده و شخصیت مجرم تخفیفی داده باشد اما تبعیض وجود ندارد.

– الان احسان نیست و اجرای حکم چه می شود؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق,
از لحاظ قانونی ضامن دارد. وثیقه سپرده اند. ضامن اخطار می گیرد و باید حاضر شود. اجرای احکام مقرراتی دارد. این طور نیست که نباشد و حکم اجرا نشود.

– پدر احسان هفته پیش به «تماشاگران امروز» گفته بود حکم بدوی است و آنها فرصت تجدیدنظر دارند.
نه اصلا این طور نیست. حکم قطعی است و حتی تایید هم شده است.ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

– با وکیلی هم صحبت کرده بود. نظر او این بود که با توجه به این که جرم اخلاقی است و حکم تبعید هم سنگین نیست، می شود از طریق مراجع بین المللی احسان را به ایران برگرداند. سخت گیری ها فقط روی حکم هایی مثل اعدام و شلاق است.
این یک حکم داخلی و مربوط به یک بحث خصوصی است. به نظر نمی آید که مراجع بین المللی بخواهند دخالت کنند. حتی برای برگرداندن احسان به ایران هم نیازی نیست از این مراجع کمک گرفت. وثیقه سنگینی گذاشته و این وثیقه ضبط می شود. احسان شرایطش را دارد و می تواند بدون مشکل در آمریکا زندگی کند.

– وثیقه به نفع موکل شما ضبط می شود؟
نه به نفع دولت.ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

– می توانید بگویید مبلغ وثیقه چقدر است؟
نه. ولی این را بدانید که مبلغ سنگینی است.

– گفته شد که موکل شما برای حل موضوع پیشنهاد داده بود احسان مبلغی را پرداخت کند.
آدرس اشتباه همین است. موکل من به هیچ عنوان حاضر نبود پولی بگیرد. اطرافیان و دوستان ایشان مسائلی را مطرح کردند که با واقعیت منطبق نبود. موکل من هم به قدری ضربه روحی سنگینی خورده بود که حاضر نبود شکایت را با پول معاوضه کند. آنها حتی به موکل هم تهمت ناروا زدند و گفتند که او می خواسته اخاذی کند. اگر موکل من پیشنهاد پول داده بود و قصدش اخاذی بود، محکومیتی هم در کار نبود. موکل من نمی خواست این موضوع در این حد بازتاب داشته باشد و نظرش این بود که مساله بین خودمان حل و فصل شود ولی در شرایطی که وضعیت روحی خوبی نداشت، به او تهمت ناروا هم زدند.

– شما می گویید پیشنهاد مالی در کار نبوده، نظر شما و موکلتان برای حل موضوع چه بود؟
مسائلی هست که نمی شود مطرح کرد. من یا هر وکیل دیگری وظیفه داریم در جهت احقاق حقوق موکل کار کنیم اما این را هم به یاد داریم که می شود بین دو طرف رفاقت و گذشت برقرار شود. معمولا قاضی دادگاه هم طرفین را به صلح دعوت می کند. به هر حال شخصیت ورزشی ایشان هم تاثیرگذار بود ولی متاسفانه در همان مراحل اولیه ذهن شان را خراب کردند و حتی حاضر نشدند اتهام را بپذیرند. الان هم دوست نداریم شخصیت ملی کشور تابعیت کشور دیگری را بگیرد و سرمایه ما از دست برود.ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق

وظیفه اجرای احکام هم این است که حکم را اجرا کند. قانون برای همه یکسان صادر می شود. وقتی حکمی صادر می شود نباید تبعیضی قائل شوند و قوه قضاییه باید در اجرا قاطعیت داشته باشد. اگر خلاف این اتفاق بیافتد، قاطعیت قوه قضاییه زیر سوال می رود.
خوشبختانه اجرای احکام تا به امروز اهمالی نکرده و بنده هم به عنوان وکیل تکلیف خودم می دانم که موضوع را پیگیری کنم.

– وضعیت موکل تان چطور است؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
ضربه روحی سنگینی خورده. یک مدت تعادل روحی اش را از دست داده بود. از نظر روحی مشکلات زیادی داشت. شوک شده بود. به هر حال الان نمی توانم بگویم خوب است یا نه. هنوز مشکل دارد

– پشیمان نیست که چرا تحت تاثیر اسم احسان با او در ارتباط بوده؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
نمی دانم این را باید از خودش بپرسید.

– می شود با خودش صحبت کرد؟ماجرای فساد احسان حدادی و حکم شلاق
فعلا نمی تواند صحبت کند. شرایط خوبی ندارد..

منبع:فرادانلود/

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی - نمناک

namnak.com/گفتگو-با-وکیل-احسان-حدادی.p36087
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۱ ساعت پیش - احسان حدادی و احسان حدادی به ایران برنگشت و پرونده فساد احسان حدادی و فساد اخلاقی احسان حدادی و چرا احسان حدادی به ایران برنگشت در نمناک.

الف - ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی

alef.ir/vdcco4q1e2bq4s8.ala2.html?38txt
۱۷ ساعت پیش - صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می‌گوید، اگر احسان به ایران ... ... این ضربات شلاق قابل تبدیل به پول هست؟ نه نیست. ... احسان با ضمانت آزاد شده و دستور موقت گرفته‌اند که حکم اجرا نشود. به نظر من ...

اجرای حکم 100 ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ | صمدخرمشاهی، ...

www.ghatreh.com/news/nn33512619/اجرای-حکم-ضربه-شلاق-برای-احسان-حدادی
۱۸ ساعت پیش - صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می گوید، اگر احسان به ایران نیاید، وثیقه اش را بÙ.

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی - جالبناک

jalebnak.com/فساد-اخلاقی-و-اجرای-حکم-شلاق-احسان-حداد/
۱ ساعت پیش - جدیدترین اخبار داعش · اخبار سوریه · اخبار عراق · اخبار لبنان · اخبار یمن. شما در خانه اخبار گوناگون فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی ...

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی - دیجی کلاغ

digikalagh.ir/فساد-اخلاقی-و-اجرای-حکم-شلاق-احسان-حداد/
خانه · درباره ما · تماس با ما · RSS · اخبار زنده. درباره ما. ©1392 - تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به [دیجی کلاغ] می باشد. دیجی کلاغ هیچ گونه مسئولیتی راجع به ...

اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟

toyana.ir/post/اجرای+حکم+۱۰۰+ضربه+شلاق+برای+احسان+حدادی؟
۱ اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ ۲ مردانی با کفش زنانه پاشنه بلند!/تصویر منبع مشاهده مطلب · ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان وکیل …

اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ - ورزش مدیا - ...

sp.shafaqna.com/FA/IR/1263881
۱۸ ساعت پیش - اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ ساعت ۲۴- صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می‌گوید، اگر احسان به ...

اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ - Newis.ir

newis.ir/اجرای-حکم-۱۰۰-ضربه-شلاق-برای-احسان-حداد/
۱۰ ساعت پیش - اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ ساعت ۲۴- صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می‌گوید، اگر احسان به ...

فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی - آذر نیوز آنلاین - 0

www.azarnewsonline.com/post/2311555.html
۵۵ دقیقه پیش - آذر نیوز آنلاین - احسان حدادی ورزشکار المپیکی پرتاب دیسک که پرونده فساد اخلاقی داشت هنوز به ایران برنگشته و حکم 100 شلاق برای او اجرا میشود.

گفت‌وگو با وکیل شاکی پرونده احسان حدادی | ۴۸ ساعت

48saat.ir/120496/گفت‌وگو-با-وکیل-شاکی-پرونده-احسان-حدا/
۸ ساعت پیش - صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده فساد اخلاقی حدادی، پرتابگر دیسک می‌گوید، اگر احسان به ایران نیاید، وثیقه‌اش را به ... این ضربات شلاق قابل تبدیل به پول هست؟ ... احسان با ضمانت آزاد شده و دستور موقت گرفته‌اند که حکم اجرا نشود.

خانه قدیمی اولین دادستان کشور+ عکس | پرتال خبر

www.portalekhabar.com/خانه-قدیمی-اولین-دادستان-کشور-عکس/
۵۶ دقیقه پیش - به اشتراک بگذارید: برچسب ها. قبلی بعدی. فساد اخلاقی و اجرای حکم شلاق احسان حدادی · خطر مرگ در عمل‌های جراحی عصرگاهی و شبانه! . موضوعات مرتبط.

کشف زندان داعش برای شکنجه زنان - کد موزیک

codmusic.ir/news/95220
۵ ساعت پیش - اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ اتاق های تجاوزجنسی داعش در .... جزئیات پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی. صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده ...

کشف زندان داعش برای شکنجه زنان + تصاویر - کد موزیک

codmusic.ir/news/95251
۵ ساعت پیش - اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟ اتاق های تجاوزجنسی داعش در .... جزئیات پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی. صمدخرمشاهی، وکیل شاکی پرونده ...

انصاری جایگزین حدادی فر/ هافبک سابق سرخ ها سبزپوش می ...

telegramy.club/news/267362
انصاری جایگزین حدادی فر/ هافبک سابق سرخ ها سبزپوش می شود. 31 دقیقه ... جزئیات پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی ... اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی؟

ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی از زبان وکیل شاکی ...

alotoor.ir/.../ماجرای+پرونده+فساد+اخلاقی+احسان+حدادی+از+زبان+وکیل+شاکی+پرونده؛...
۶ ساعت پیش - سود تک رقمی وام مسکن اجرایی شد/کاهش٤٠ درصدی اقساط · افشای حقایقی تازه ... اجرای حکم اعدام قاتل پزشک اردبیلی .... احسان خواجه امیری - سی سالگی.

۹۹ ضربه شلاق برای بازیگر معروف - پرسیار

porsyar.com/8258598
مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری همشهری آنلاین: ۹۹ ضربه شلاق برای بازیگر معروف ... داد؛ اجرای حکم اعدام قاتل پزشک اردبیلی · ماجرای پرونده فساد اخلاقی احسان حدادی ... در همین زمینه: اجرای حکم ۱۰۰ ضربه شلاق برای احسان حدادی · اسکار افتخاری برای ...

اجرای حکم ورزشکار المپیکی ایران به جرم تجاوز به دختر – مرندی

google.marande.ir/453/اجرای-حکم-ورزشکار-المپیکی-ایران-به-جرم
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - کلیدواژه ها:اجرای حکم اعدام,اجرای حکم قصاص,اجرای حکم شلاق,اجرای حکم اعدام ... متجاوز,جرم ورزشکار المپیکی,ورزشکار المپیکی خلافکار,فساد اخلاقی ...

عکس: اجرای حد زنا در سبزوار

khabareno.com/fa/news/43595/عکس-اجرای-حد-زنا-در-سبزوار
۲۷ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بیانیه احسان حدادی درباره شایعات ..... حسنا جون حکم زن هم دیگه شده شلاق سنگسار مال قدیم بود اگه قرار به سنگساربود میدونی بازار سنگسار چقدر رونق میگرفت؟ ... با این فساد اخلاقی می بایست ریشه ای و سازنده بر خورد کرد زدن شلاق در .... اگه بخوان حد زنا رو اجرا کنن کلی آدم رو باید کتک بزنن چون از این اشخاص فراوونه.

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/
رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل ۱۱۰ قانون اساسی سیاستهای کلی «خانواده» را که پس از مشورت با مجم. .... خانم روسف اتهام فساد را 'کودتایی' از سوی مخالفانش می‌داند. .... پرونده مسلمان در کمیته اخلاق بسته شد ... جزئیات پرونده قضایی ورزشکار المپیکی/ صدور حکم تبعید و شلاق ... احسان حدادی: شکست خوردم اما از ایران نمی‌روم!

قاسم حدادی فر: پیشنهاد پرسپولیس جدی نیست / اگر ...

www.momtaznews.com/قاسم-حدادی-فر-پیشنهاد-پرسپولیس-جدی-نیس/
افشاگری سولماز از فساد اخلاقی در مسابقه استیج من و تو ... به گزارش خبرآنلاین؛قاسم حدادی فر تا تیرماه سرباز است و پس از این تاریخ دیگر قراردادی با تراکتورسازی ندارد. .... به گزارش ممتازنیوز به نقل از پرسپولیس، احسان حدادی که تا پایان خرداد ماه سال ۹۲ ... اژه ای در مورد اجرای سریع حکم شلاق دختر و پسرهای پارتی قزوین توضیح داد ...

اجرای حکم شلاق سرشاخه باند خفاش در ملاء عام - hit counter

nazaninha.xyz/post/?q=اجرای+حکم+شلاق+سرشاخه+باند+خفاش+در+ملاء+عام
در راستای اجرای صحیح قانون ، حکم شلاق سرشاخه باند خفاش به اتهام 31فقره سرقت ،کیف ... و قانونی با جلوه دادن فعالتی های خود شرایطی چون حسن اخلاق و سیما و ظاهری مناسب را فر ... براساس اطلاعات موجود رستگار مدیرعامل بازداشت شده بانک ملت یکی از سرشاخه‌های یک شبکه فساد بانکی بزرگ محسوب می شد. ..... احسان حدادی وارد ریو شد.

عجیب‌ترین مجازات های دنیا

newsfa.ir/news/82211
۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این قاضی حکم داد که متهم یا باید مجازات زندان را تحمل کند یا یک شب را تنها در جنگل بگذراند. ... فقدان پیشینه کیفری محکوم علیه از اجرای حکم شلاق خودداری و محکومیت وی را ... رنگ و بوی سیاسی و غیر اخلاقی در شایعات علیه شهرداری تهران · شایعه ... بیانیه احساسی احسان حدادی: از دروغ ها دلگیرم/ آنقدر مرد هستم که به مردم ...

Ettelaat.net اطلاعات.نت-

peiknet.net/12-januari/news.asp?id=61984
اما خطر اجرای حکم اعدام قریب الوقوع سعید ملک پور، وحید اصغری، جواد لاری، عبدالرضا قنبری ، زانیار و لقمان مرادی بسیار نگران کننده است ... مبارزه با فساد اخلاقی ماموریت اصلی اش مقابله سایبری با مخالفان حکومت و نیرو های مستقل است ... کاسه سر به سمت پائین آویزان کردند، با طناب و دستبند، شلاق و سیلی می زدند. .... پرویز حدادی زاده

نوشته های خواندنی - کیانا وحدتی

www.kianavahdati.com/forum.aspx?id=-2147483646&showall=yes
۱۳ مهر ۱۳۸۷ ه‍.ش. - ارکستر شروع میکنه به اجرای قطعات ، خیلی خوب و همامنگ هم میزنن همه ی شنونده ها حالی میکنن . ...... غذایی که وارد صفحه کلید می شود، باعث فساد و رشد انوع آلودگی ها خواهد شد. ...... انتظامی در فیلمی از مسعود کیمیایی ایفای نقش کرد: « حکم » (۱۳۸۳) ...... ایرانی) ، احسان حدادی (پرتاب‌گر دیسک ایرانی)، شهاب حسینی (بازیگر ...

استخدامی 187 تامین اجتماعی - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=استخدامی+187+تامین+اجتماعی
نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد ..... مقابله با بی حجابی، مبارزه با کلیدواژه فساد اخلاقی، اقتصادی و اجتماعی در جامعه .... احسان حدادی حکم شلاق.

اجرای طرح مقابله بامحصولات مخرب فرهنگی درشهرستان پاوه ...

khabareruz.xyz/news/98400
۲۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از اجرای طرح مقابله با محصولات مخرب فرهنگی و .... فساد اخلاقی شریفی نیا ... احسان حدادی حکم شلاق.

فساد اخلاقی سوشا مکانی چه بوده - نازنین ها

nazaninha.ir/search/?q=فساد%20اخلاقی%20سوشا%20مکانی%20چه%20بوده&page=824
به گزارش ایسنا، احسان حدادی در نشست خبری خود بعد از انتخاب کیم بوخونسف به .... مدیرطرح حفاظت از تالاب‌های ایران ضمن اشاره به وجود بحران مدیریت منابع آب کشور، از اجرای دو پروژه ... تایید حکم شلاق ورزشکار معروف المپیکی ایرانی بخاطر تجاوز.

بیانیه: دستگیری ها و احکام اعدام وحشت پراکنی هدفمند حکومت ...

iranian.com/main/blog/shorts-52.html
۹ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - اما خطر اجرای حکم اعدام قریب الوقوع سعید ملک پور، وحید اصغری، جواد لاری، ... با فساد اخلاقی ماموریت اصلی اش مقابله سایبری با مخالفان حکومت و نیرو های مستقل است. ... سر به سمت پائین آویزان کردند، با طناب و دستبند، شلاق و سیلی می زدند. .... پرویز حدادی زاده .... احسان نراقی: جامعه شناس و نویسنده ۱۳۰۵-۱۳۹۱, Dec 02.

شرور آدم ربا در کهنوج شناسایی و دستگیر شد

nazbid.ir/news/31397
علت غیبت احسان حدادی در لیگ الماس ... مدیرانی که جاده فساد را صاف می‌کنند ... اظهارات اژه‌ای در رابطه با نامه یکی از محصوران سال ۸۸ و حکم شلاق دستگیر شدگان پارتی شبانه ... انتشار فراخوان اجرای نمایش در تماشاخانه مشایخی ... مهمانی در قزوین عیر اخلاقی.

ارسال دیدگاه جدید

 • محمودرضا شریعت زاده محمودرضا شریعت زادهمی‌گه:
  احسان حدادی روی  پیراهنش زده بود یا حسین وقتی پرتاب دیسک می کرد نعره می زد یا حسین حتما موقع تجاوز به دختر مردم هم می گفته یا حسینh


 • ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی

  به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

  محل قرار گیری محتوای مورد نظر شما

  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید