متن آهنگ | متن موزیک | تکست آهنگ

شنبه, ۳ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۷ ق.ظ

کانال فیلم و اهنگ موزیک پدیده

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

علت و ماجرای بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

جزئیات بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

واکنش به بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است از جزئیات بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی گفت.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد

دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع «کاهش جمعیت کیفری زندان ­ها» در سال جاری، روز دوشنبه پانزدهم شهریور ماه به ریاست جعفری دولت­ آبادی دادستان تهران برگزار شد.  در این جلسه که معاونان دادستان و سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان های دادسرای تهران، قضات ناظر بر زندان و قضات شعب ویژه محکومان زندانی و مدیرکل زندان های استان تهران حضور داشتند، جعفری دولت آبادی به بررسی مبارزه با فساد اقتصادی، مشکلات زندان ها و چند رویداد قضایی پرداخت.

دادستان تهران با تصریح به این که مبارزه با فساد در کشور از سیاست های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است که باید در حوزه های پیشگیرانه، مقابله ای، دادسراها، محاکم و سایر مراجع قضایی مورد توجه قرار گیرد، به این نکته اشاره کرد که مساله فساد از مشکلات مطرح در دیگر کشورها نیز می باشد.

مبارزه با فساد بدون تبعیض

جعفری دولت آبادی تاکید کرد:مبارزه با فساد بدون تبعیض و قاطع بوده و دادستانی در این مبارزه نمی تواند طبق نظر و فضاسازی های جریان­های سیاسی اقدام کند.

وی با خاطر نشان کردن خطر فساد در همه سطوح برای کشور، در خصوص انتظار مردم از دستگاه قضایی در مبارزه با فساد، به دو مولفه اصلی شامل سرعت توام با دقت در مبارزه با مفاسد اقتصادی و عملکرد دستگاه قضایی در پرونده های مهم اشاره کرد و اظهار داشت:مردم در پی کشف این که مشکلات رسیدگی به پرونده ها از دادسرا یا دادگاه است، نیستند، بلکه نتیجه مبارزه با فساد که مجازات مفسدین، استرداد اموال عمومی و تحقق عدالت است را مهم می دانند و آن را پیگیری می کند.

دادستان تهران در تبیین عملکرد قوه قضاییه در پرونده های فساد اقتصادی با قابل توجه خواندن عملکرد قوه قضاییه، ضمن اشاره به برخی پرونده های مهم گفت:در امور بانکی پرونده های زیادی مطرح شده که بعضاً منجر به صدور حکم شده است(پرونده بابک زنجانی) یا حکم اجرا شده است(پرونده گروه امیرمنصور آریا) و یا در حال رسیدگی است. مانند پرونده های مرتبط با معوقات بانکی، ارز، زمین خواری، باندهای جعل و... .

جعفری به عنوان مثال پرونده های مرتبط با تامین اجتماعی را مورد توجه قرار داد و با اعلام این که دادسرای تهران در رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی اقدامات زیادی انجام داده است، از صدور چند کیفرخواست و ارسال پرونده های تامین اجتماعی و هتل هما به دادگاه خبر داد که مورد اخیر منتهی به صدور حکم برائت از سوی دادگاه شده و با اعتراض دادستان در حال رسیدگی در مرحله تجدیدنظر است.

اهمیت تشکیل دادسرای پولی- بانکی

وی تشکیل دادسرای پولی- بانکی را یکی از اقدامات مثبت دادسرای تهران در ایجاد ساختار لازم برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خواند و خطاب به رسانه ها و کسانی که قوه قضاییه را به کم کاری و اهمال در مبارزه با فساد متهم می کنند، گفت:بر اساس قوانین موجود، رسیدگی در دستگاه قضایی دارای یک فرایند گسترده است که مراحل مختلفی از جمله دادسرا، دادگاه، محاکم تجدیدنظر و دیوان عالی کشور را در بر می گیرد.

دادستان تهران با تاکید بر این که سیاست قوه قضاییه برخورد جدی با مفاسد در تمام زمینه ها است گفت:در مورد عملکرد دستگاه قضایی در مبارزه با فساد باید اطلاع رسانی شود تا مردم بیشتر در جریان اقدامات قرار گیرند.

دستگاه قضایی در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص قائل نیست

جعفری با اشاره به تحلیل برخی خبرگزاری های داخلی در مورد مبارزه با فساد اقتصادی و انتقاد از قوه قضاییه از جهت حاکمیت بوروکراسی در آن و عدم قاطعیت قضات در مبارزه با فساد، و ادعای وجود مصونیت نامرئی برای مسوولان متخلف، گفت:با قاطعیت اعلام می نماییم که دستگاه قضایی و دادسرای تهران در مبارزه با فساد هیچ مصونیتی برای اشخاص و مسوولان دولتی یا نهادهای عمومی و شهرداری ها قائل نیست و فرایند رسیدگی در مراجع متعدد قضایی مانع از آن نیست که سیاست اصلی قوه قضاییه و دادستانی تهران در مبارزه با مفاسد اقتصادی، مخدوش گردد. دولت آبادی مسیر مبارزه با فساد را سخت و سنگلاخی دانست.

وی با تشبیه اثر فساد بر ارکان حکومت، به عملکرد موریانه که پایه ها را سست می کند، کاهش اعتماد مردم به مسوولان را از آثار سوء مفاسد اقتصادی دانست و پیرامون عملکرد قوه قضاییه در مبارزه با فساد اظهار داشت:در هیچ دوره ای به اندازه سال های اخیر با فساد مبارزه نشده است.

نقش رسانه ها در مبارزه با فساد

جعفری دولت آبادی به تبیین نقش رسانه ها در مبارزه با فساد پرداخت و با اشاره به رسالت مطبوعات در انتشار صحیح اخبار و اطلاع رسانی به مردم، گفت:امروزه برخی رسانه ها در این راستا نقش مثبت ایفا کرده، اما برخی دیگر اخبار کذب انتشار می دهند و در انعکاس اخبار خلاف واقع از یکدیگر سبقت می جویند.

دادستان تهران با هشدار به رسانه هایی که اخبار ناصحیح و خلاف واقع انتشار می دهند، گفت:رسانه ها نمی توانند با توجیه و ادعای اطلاع رسانی، مطالب و گزارش های خلاف واقع منتشر کرده و موجبات تشویش اذهان عمومی را فراهم آورند. وی خاطرنشان کرد که برخی سایت های خبری و رسانه ها باید توجه کنند وقتی مشخصات افرادی را بدون اثبات جرم در مراجع قضایی را منتشر می کنند موجبات هتک حیثیت افراد را فراهم می کنند.

جعفری افزود:دادستانی تهران در مورد مدیران مسوول رسانه­ها و سایت های خبری که خارج از چهارچوب وظایف مقرر اقدام کنند، مطابق قانون اقدام خواهد کرد.

دادستان تهران ضمن تشکر از رسانه هایی که نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا می کنند، از اصحاب مطبوعات و مدیران مسؤول سایت های خبری خواست که ابزار دست جریان های سیاسی نشده و مطالب مربوط به قوه قضاییه، و دادستانی و پرونده هایی قضایی را بدون قید منبع معتبر درج نکنند.

دستگاه های مسوول در حادثه ریزش زمین صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند

در این جلسه، موضوعات اجتماعی نیز مورد توجه دادستان تهران قرار گرفت که از آن جمله ریزش زمین در غرب تهران و آمار پلیس راهور پیرامون حوادث رانندگی بود.

دادستان تهران از مسوولان مرتبط با دستگاه های حادثه ریزش زمین، مانند استانداری، شهرداری، سازمان مترو و... خواست صرفاً در پی رفع مسوولیت از خود نباشند، بلکه با ورود جدی به مسائل شهری، در جهت پیش گیری از حوادث مشابه در شهر تهران تدبیر کنند.

جعفری دولت آبادی با بیان این که زیبنده نیست که هر چند وقت یکبار بخشی از یک خیابان در پایتخت فرو ریزد، گفت:تکرار این حوادث در مردم احساس ناامنی ایجاد می کند و باید مسئولان در این زمینه احساس مسؤولیت بیشتری کنند.

وی گزارش پلیس راهور کشور پیرامون آمار اخیر حوادث رانندگی منجر به فوت و جرح در سراسر کشور ظرف مدت ده روز اول شهریور ماه سال جاری را قابل توجه خواند و از رئیس کارگروه تعیین شده در جلسه مشترک دادستانی تهران با فرمانده پلیس راهور کشور خواست ضمن برگزاری جلسات مشترک با پلیس راهنمایی و رانندگی و دیگر مسوولان دستگاه های ذی­ربط، نسبت به بررسی موضوع و ارائه راهکارهایی در جهت کاهش آمار تلفات تصادفات در استان تهران اقدام کنند.

ارسال گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرا

دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و افزود:بخش دیگر گزارش در دست بررسی و اقدام است.

وی هم­چنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

نکات مهم دستورالعمل قوه قضاییه پیرامون زندان ها

جعفری از سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان ها خواست بر اجرای دستورالعمل جدید کاهش جمعیت کیفری زندان ها نظارت کنند.
وی محورهای مهم این دستورالعمل را مورد توجه قرار داد و از سرپرستان دادسراها خواست از جمله استفاده حداقلی از قرارهای بازداشت موقت، اتخاذ تمهیدات لازم برای پذیرش کفیل یا وثیقه، استفاده از امتیازات و ظرفیت های مقرر در قوانین، خودداری از اعزام افراد معتاد به زندان، الزام مأمورین زندان به پیگیری و انعکاس وضعیت زندانیان، استفاده از مجازات­های جایگزین حبس توسط محاکم، تشکیل شوراهای حل اختلاف در زندان­ها، رسیدگی خارج از نوبت به دعاوی اعسار و تسریع در رسیدگی به درخواست­های آزادی مشروط زندانیان را مورد توجه قرار دهند.

دادستان تهران ضمن الزام معاونان و قضات دادسرا به بازدید مستمر از زندان ها و انعکاس آمار دقیق زندانیان به دادستانی، از معاونان دادسرا خواست نتایج ملاقات ها و میزان موفقیت طرح در حال اجرا را گزارش کرده و وضعیت زندانیان بلاتکلیف را از طریق انعکاس به مراجع ذی ربط و دادستانی پیگیری کنند.

در این جلسه، معاونان دادستان که سرپرستی گروه های بازدید کننده از زندان های استان تهران را بر عهده دارند، ضمن ارائه گزارش عملکرد گروه خود، به بیان مشکلات موجود در زندان ها پرداختند. از جمله مشکلات مورد اشاره، وضعیت زندانیان تبعه برخی کشورهای خارجی بود و تبادل، عفو و طرد آنان از کشور پیشنهاد گردید.

ضرورت تسریع در تصویب آیین نامه جدید سازمان زندان ها، پیشنهاد دیگری بود که توسط یکی از معاونان دادستان ارائه شد تا ابهامات قضایی در تعارض آیین نامه مذکور با قانون آیین دادرسی کیفری رفع گردد.

در پایان این جلسه دادستان تهران به جمع بندی مباحث پرداخت و با اشاره به آمار ارائه شده از سوی رییس سازمان زندان ها مبنی بر این که زندان های کشور سه برابر ظرفیت موجود زندانی را در خود جای داده است، از قضات دادسرای تهران خواست برای کاهش جمعیت زندان ها فعالیت بیشتری کنند.

دادستان تهران با تاکید بر لزوم هدفمند شدن بازدید معاونان دادستان و قضات دادسرا از زندان ها، چنین اقدامی را زمینه ساز آرامش زندانیان دانست.

جعفری بر ضرورت انعکاس نتایج بازدیدها از زندان ها به دادستانی تاکید کرد و هدف از آن را، فراهم شدن زمینه ی رفع مشکلات زندانیان و اتخاذ تدابیر لازم جهت کاهش جمعیت کیفری زندان ها اعلام کرد.

وی از مدیران زندان­های استان تهران در مورد برخی اقدامات مثبت در زندان اوین مانند ایجاد کتابخانه برای زندانیان تشکر کرد و از سرپرستان نواحی خواست پرونده های مهم را پیگیری کرده و اخبار و مطالب مرتبط با آن را به دادستانی انعکاس دهند.


منبع:نمناک/

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد/ارسال گزارش بنیاد شهید ...

www.mehrnews.com/.../مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد-ارسال-گزارش-بنیاد-شه...
۶ ساعت پیش - دادستان تهران گفت: گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید به دادسرا ارجاع شده و مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات ...

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - سایت خبری تحلیلی ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › حقوقی
رتبه: ۸۴% - ‏۲٬۹۴۶ نقد
جعفری دولت آبادی در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - خبرگزاری میزان - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/economic/147314088030086
دادستان تهران از بازداشت شفیع زاده مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد. - خبرگزاری میزان.

بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/62235
۵ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد | پایگاه اطلاع رسانی رجا - ...

www.rajanews.com/news/254118/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۳ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - خبرگزاری میزان

www.mizanonline.ir/fa/news/218021/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۶ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.

واکنش به بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/383406/واکنش-به-بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی
رتبه: ۹۶% - ‏۱۵۰ نقد
۲ ساعت پیش - خبرگزاری تسنیم: تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک دی کشیده شد و منجر به بازداشت مدیرعامل سابق آن ...

مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد - اقتصاد آنلاین | خبر ...

khabarfarsi.com/n/24793498
۶ ساعت پیش - مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد. خلاصه خبر. دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران با موضوع کاهش جمعیت کیفری زندان ها در سال جاری، ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - رادیو زمانه

https://www.radiozamaneh.com/297486
۳ ساعت پیش - مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد | رادیو و وب‌سایت مستقل برای عرضه اخبار، گزارش، گفت‌وگو و تحلیل.

پورتال خبری اعتماد آنلاین - مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت ...

etemaadonline.ir/news/news/130771
۳ ساعت پیش - دادستان تهران در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد | خبروان

khabarone.ir/news/3601464
۳ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - صبحانه آنلاین | ...

sobhanehonline.com/fa/news/107541/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۵ ساعت پیش - دادستان تهران گفت: مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - بازار نیوز

bazarnews.ir/fa/news/5272/بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی
۵ ساعت پیش - وی همچنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است. برچسب ها: بازار ، بازار نیوز ، bazarnews ، بانک دی ...

تیتربرتر:مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد

www.titrebartar.ir/telex-27568.html
تلکس تیتر برتر | تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ایران و جهان: مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد سه شنبه، 16 شهریور 1395 - 10:11 کد خبر: 27568 ...

بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی/ پرونده اختلاس بنیاد شهید ...

shohadayeiran.com/.../بازداشت-مدیر-عامل-سابق-بانک-دی-پرونده-اختلاس-بنیاد-شهید...
۵ ساعت پیش - دادستان تهران در قسمتی از سخنانش، در خصوص رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در ...

جی نیوز - مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد

jnews.jamaran.ir/news/id/1117872
۶ ساعت پیش - گردآوری جی نیوز : به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : دادستان عمومی و انقلاب تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی خبر داد ▫​.

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - اخبار بورس - رادیو سهام

radiosaham.ir › اخبار بورسی و اقتصادی
۴ ساعت پیش - خبر ” بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی “ در دسته اخبار بورس سایر خبرگزاری ها در رادیو سهام منتشر شده است . برای مشاهده اخبار بورس اختصاصی رادیو ...

مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد - پیک ایران

www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=115838
مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد جعفری دولت آبادی دادستان تهران در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - رازق

www.razegh.com/fa/news215437.aspx
۳ ساعت پیش - دادستان تهران گفت: مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - پایگاه خبری تحلیلی ...

ahrargil.com/?p=126421
۵ ساعت پیش - دادستان تهران از بازداشت شفیع زاده مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب ... وی همچنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی ...

اخبار پارسیک - مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد

https://news.parseek.com/Url/?id=12957492
۵ ساعت پیش - مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران، در دهمین نشست شورای معاونان ...

دادستان تهران: مدیرعامل بانک دی بازداشت شده است - BBC Persian

www.bbc.com/persian/iran/2016/.../160906_nm_dolatabadi_day_bank_manager_arre...
۳ ساعت پیش - ... سه شنبه ۱۶ شهریورماه در دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران اعلام کرد که احمد شفیع زاده ،مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شده است.

ارسال گزارش تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرای تهران/ ...

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950616000268
۶ ساعت پیش - دادستان عمومی و انقلاب تهران از بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی خبر داد.

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - شهیدخبر shahidnews.com

www.shahidnews.com/view/116242/مدیرعامل-سابق-بانک-دی-بازداشت-شد
۴ ساعت پیش - جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران، در دهمین نشست شورای معاونان و مدیران دادسرای تهران از بازداشت احمد شفیع زاده، مدیرعامل سابق بانک دی خبر داده است.

مدیر عامل سابق بانک «دی‌» بازداشت شد

https://www.manoto.news/news/m3kxv7/news23989
۳۴ دقیقه پیش - به گفته دولت آبادی مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی در پرونده بنیاد شهید بازداشت شد.

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - سازمان مجاهدین خلق ایران

https://www.mojahedin.org/news/184334/بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی
۱ ساعت پیش - در ادامه درگیریهای باندی بر دزدیهای کارگزاران رژیم، دادستان رژیم در تهران روز سه‌شنبه 16شهریور در یک کنفرانس خبری از دستگیری احمد شفیع زاده ...

هرلحظه، دادستان تهران:بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی

harlahze.com/اخبار-سیاسی/دادستان-تهران-بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی
۵ ساعت پیش - دادستان تهران با بیان اینکه مبارزه با فساد در کشور از سیاست‌های اصلی دستگاه قضایی و دادستانی تهران است که باید در حوزه‌های پیشگیرانه، ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - تفسیر نیوز

www.tafsir-news.ir/news/327084/مدیرعامل+سابق+بانک+دی+بازداشت+شد
وی همچنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده ... این استعفا در حالی انجام شد که حواشی بسیاری در رابطه با بنیاد شهید، بانک دی و ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - بازتاب 24

baztab24.com/news/350593/مدیرعامل+سابق+بانک+دی+بازداشت+شد
وی همچنین اعلام کرد مدیر عامل سابق بانک دی به لحاظ اتهامات انتسابی بازداشت شده است. به گزارش میزان، شفیع زاده اوایل سالجاری از سمت مدیرعاملی بانک دی استعفا داد ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - دبلیوخبر

wwwkhabar.ir/8709544
مشاهده متن کامل خبر در پایگاه خبری پول نیوز: مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد · منبع این خبر، وبسایت www.poolnews.ir است و سایت «دبلیوخبر» مسئولیتی در ...

مدیر عامل سابق بانک دی بازداشت شد - نیم کیلو

nimkilo.ir/news/199208
دادستان عمومی تهران از بازداشت یک مدیر عامل بانکی دیگر خبر داد. به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :

اژه‌ای: بازداشت چهار نفر در پرونده مدیرعامل سابق بانک ملت - ...

www.radiofarda.com/a/f8--bank-mellat/27877559.html
سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت چهار نفر در پرونده مدیرعامل سابق بانک ملت خبر داد و گفت که افراد دیگری نیز در «داخل و خارج از کشور» در ارتباط با این پرونده تحت ...

بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی - Www.FastCamp.ir

new.fastcamp.ir/news/93074
۴ ساعت پیش - جعفری دولت آبادی دادستان تهران در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی‌از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش ...

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - لینک های گوگل

khabar-online.xyz/بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی/
بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی. Ads. خرید وی پی ان قوی سرعت بالا وی پی ان قوی سرعت بالا وی پی ان وی پی ان قوی وی پی ان سرعت بالا چگونگی خرید وی پی ان قوی ...

دادستان تهران: بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی

www.farsipu.com/.../دادستان-تهران-بازداشت-مدیر-عامل-سابق-بانک-دی-269218.html
۵ ساعت پیش - دادستان تهران بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی. ... بنیادشهید به دادسرا/ بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی · نقوی‌حسینی: ارتقای سطح روابط تهران-لندن ...

دادستان تهران: بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی - اخبار فارسی ...

monitor.shafaqna.com/FA/IR/6105611
دادستان تهران: بازداشت مدیر عامل سابق بانک دی. ... ارسال گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرای تهران/ بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی. - جماران ...

بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - اخبار

www.wikipg.com/news/5579225/بازداشت-مدیرعامل-سابق-بانک-دی
۶ ساعت پیش - دادستان عمومی و انقلاب تهران از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد و گفت: مدیرعامل سابق ...

مدیرعامل سابق بانک ملت بازداشت شد/ کشف باند سازمان‌یافته ...

www.bourseiness.com › صفحه اصلی › اخبار فوری بورس و اقتصاد
۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خبرگزاری های تسنیم و فارس اعلام کردند علی رستگار سرخه‌ای مدیرعامل معزول بانک ملت امروز توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شده است.

دادستان تهران خبر داد:بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی - http:/ ...

www.ayineh.com/item-837962-دادستان%20تهران%20خبر%20داد:بازداشت%20مدیرعام...
جعفری دولت آبادی در رابطه با رسیدگی به گزارش هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از بنیاد شهید، از ارجاع گزارش مذکور در بخش مربوط به بانک دی به شعبه ...

دستگیری مدیرعامل سابق بانک ملت - ایسنا

www.isna.ir/news/95040117615/دستگیری-مدیرعامل-سابق-بانک-ملت
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دادستان تهران اعلام کرد دوشنبه شب مدیرعامل سابق بانک ملت در یک پرونده اقتصادی بازداشت شده‌ است. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ...

حکم جهرمی مدیرعامل سابق بانک صادرات صادر شد | بانک مردم

bankemardom.ir/1395/03/10/26179/
۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون اول قوه قضائیه از صدور حکم مدیرعامل سابق بانک صادرات و بازداشت ۱۹ نفر در پرونده شورای شهر تبریز خبر داد ...

مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد - خبرگزاری میزان - سرخط

www.sarkhat.com/fa/news/141741673/
دادستان تهران از بازداشت شفیع زاده مدیرعامل سابق بانک دی در پی انتساب اتهاماتی خبر داد.

خبر جــار | مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد/ارسال گزارش ...

www.khabarjaar.com/.../مدیرعامل%20سابق%20بانک%20دی%20بازداشت%20شد/ارسا...
مدیرعامل سابق بانک دی بازداشت شد/ارسال گزارش بنیاد شهید به دادسرا.

مدیرعامل سابق بانک ملت بازداشت شد - خبرگزاری برنا

www.bornanews.ir/بخش...اقتصادی-3/434230-مدیرعامل-سابق-بانک-ملت-بازداشت-شد
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سازمان اطلاعات سپاه، مدیر عامل سابق بانک ملت را با حکم مرجع قضایی بازداشت کرد.

مدیرعامل بازداشت شده بانک ملت به عضویت هیأت مدیره بانک ...

tehrannews.ir/مدیرعامل-بازداشت-شده-بانک-ملت-عضویت/
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مدیرعامل سابق بانک ملت که به تازگی بازداشت شده است پس از استعفا از ... هیئت مدیره بانک ملت در تاریخ ۴ مرداد ۹۵، علی رستگار سرخه‌ای مدیرعامل ...

مدیرعامل سابق بانک ملت بازداشت شد :: پایگاه خبری اقتصادی ...

www.newsbank.ir/page/34240/مدیرعامل-سابق-بانک-ملت-بازداشت-شد
۳۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - یک منبع آگاه دروزارت اقتصاد: مدیرعامل سابق بانک ملت بازداشت شد. خبرهای بانکی- یک منبع آگاه در وزارت اقتصاد و دارایی اعلام کرد: «علی رستگار ...

دستگیری مدیر بانک دی - NiliTarin.ir

portal.nilitarin.ir/tag/دستگیری-مدیر-بانک-دی/
عضویت در سایت جستجو در سایت. سه شنبه ۱۶ ... ارسال گزارش هیات تحقیق و تفحص از بنیاد شهید به دادسرای پایتخت/ بازداشت مدیرعامل سابق بانک دی. دسته بندی ...

ارسال دیدگاه جدید


هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

محل قرار گیری محتوای مورد نظر شما

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید